شرکت تولید لوله اسپیرال
سدید تولید لوله با قطر بالا
  • تلفن کارخانه: 5-02155242590
  • تلفن دفترمرکزی: 02188549515 و 02188549517
ابداع ونوآوري درشركت لوله وتجهيزات سدید در تولید لوله های قطر 2400 میلیمتر

توانایی یک سازمان برای ادامه ی فعالیت با توانایی اش در ابداع و نوآوری تعیین می شود. شرکت ها باید به طور مداوم خودشان را با تغییر بازار، تغییر فن آوری و تغییر عادات و سلایق مصرف کننده وفق دهند. ابداع و نوآوری کاری است که همواره باید بصورت مستمرانجام دهیم. نوآوری چیزی بیشتر از یک ایده برای محصولات جدید است. این فرآیند با مشارکت افرادی که فوق العاده خلاق (Imaginators) هستند، آغاز می شود. در نتیجه، ایده های این افراد واقعاً منحصر به فرد بوده و غالبا موجب پیشرفت می شود. خلاقیت ایده محور را می توان در میان گروه های غیرمصرفی نیز مشاهده کرد. غالباً ظهور بسیاری از ایده های خلاقانه مدتی طول می کشد و یا به عنوان نتیجه ی مجموع چندین ایده ی کوچکتر توسعه داده می شود. هر چه شرکت کنندگان بیشتر در مورد یک مشکل فکر کنند و نظرات مطرح شده ی دیگران را نیز مبنا قرا دهند، احتمال بیشتری دارد که نتایج نهایی کاملاً منحصر به فرد و ابتکاری باشند. غالباً ظهور بسیاری از ایده های خلاقانه مدتی طول می کشد و یا به عنوان نتیجه ی مجموع چندین ایده ی کوچکتر توسعه داده می شود. هر چه شرکت کنندگان بیشتر در مورد یک مشکل فکر کنند و نظرات مطرح شده ی دیگران را نیز مبنا قرا دهند، احتمال بیشتری دارد که نتایج نهایی کاملاً منحصر به فرد و ابتکاری باشند.

ابداع، به معنی نوآوری و توانایی ایجاد یک فکر و چیز نو بوده و در ظهور اولیه خلاقیت موٌثر است. ظهور اولیه ابداع در عالم ماده و حس است. با توجه به این موضوع، به کارگیری خلاقیت را ابداع می گویند. خلاقیت به معنای توانایی ترکیب ایده ها در یک روش منحصربه فرد یا ایجاد پیوستگی بین ایده هاست ولی نوآوری، فرآیند اخذ ایده خلاق و تبدیل آن به محصول، خدمات و روش های جدید عملیات است. البته خلاقیت و نوآوری چنان به هم تنیده اند که شاید به دست آوردن تعریفی مستقل از هر کدام دشوار باشد، اما برای روشن شدن ذهن می توان آنها را به گونه ای مجزا از هم تعریف نمود. خلاقیت پیدایی و تولید یک فکر نو است در حالی که نوآوری عملی ساختن آن اندیشه است. در واقع ابداع، ماحصل حرکتی است که نقطه آغازین آن خلاقیت و حیطه فکر بوده و یا با به کارگیری تجارب دیگر به صورت یک پدیده نوظهور، آشکار گردیده است.

هم چنین بايدگفت كه خلاقیت یک فعالیت فکری و ذهنی است و بیشتر جنبه عملی دارد. كه اين فرآيند به معناي اتم واكمل آن درشركت لوله وتجهيزات سديد به زعامت جنابعالي وقدرت ريسك پذيري اعضاء محترم هياٌت مديره ومسئولين پرتلاش وخلاق واحدفني ، واحدتوليد وديگرواحدهاي مرتبط بارديگربراي دومين بار(بعد ازنوآوري بروي ماشين فرمينگ اسپيرال دو دررابطه با توليد لوله 3200 ميليمتر)

با تغييراتي كه برروي ماشين فرمينگ اسپيرال يك براي توليد لوله با سايز 2400 ميليمتر انجام شد(كه احتمالاٌ شركت سازنده آلماني هم چنين طراحي را انجام نداده است) بارورگرديد وبا اجراء توسعه وافزايش دامنه كاربري ماشين فرمينگ اسپيرال يك وديگرتجهيزات اين كارخانه به ارزش افزوده بالايي دست رسي داشته وكارخانه با انجام اين پروژه به اهداف ازپيش تعيين شده سالانه (یک صدو سی هزار تن ) نزديكترشده است

.لذا درادامه گزارش تصويري مرحله به مرحله تغييرات ماشين همراه توليد اين محصول ارائه ميگردد .

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به لوله و تجهیزات سدید می باشد. مدیرسایت